Chevrolet, Arkas Otomotiv Karşıyaka’da


Arkas Otomotiv’in Karşıyaka bayisi ürün yelpazesini genişleterek Chevrolet marka araçları da müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı.

Toplam 6.000 metrekarelik showroom ve servis alanında hizmet veren Arkas Otomotiv Karşıyaka, satışını yaptığı otomotiv markalarına her kesime hitap eden, binek ve SUV (4x4 arazi araçları) araçları olan Chevrolet’yi de ekledi. Arkas Otomotiv Karşıyaka bayisinde, Chevrolet binek araç grubunda Aveo, Spark, Lacetti, Cruze, ayrıca SUV araç grubunda Captiva modellerini bulmak mümkün.

Hem binek hem SUV’larda indirim var
Arkas Otomotiv’de Chevrolet meraklıları için çok özel indirim fırsatları da var. Binek araçlarda 5.000 liraya, SUV’larda 15.000 liraya ulaşan cazip indirimler sunuluyor. Ekim sonuna kadar geçerli olacak ve 2010 model araçları da kapsayan indirim kampanyasına ek olarak servis hizmetlerinde de 3 yaş üzeri Chevrolet araçlara yüzde 25 indirim uygulanacak. 2004’ten bu yana Türkiye’de hizmet veren Chevrolet’nin en önemli özellikleri arasında düşük fiyat ve az yakıt tüketimine sahip olması ve sağlam ve güvenilir bir araç gamının bulunması yer alıyor.
İzmir Karşıyaka: Anadolu Caddesi Şemikler Mahallesi No: 687/C Tel: (0232) 399 6565